Sosyal Medyada Kişisel Marka

Dijital çağ ve kişisel markanız.

Kişisel marka kavramı gün geçtikçe daha çok tanınıyor ve yaygınlaşıyor. Ancak birçok kişi konunun diğer yüzünün henüz farkına varmamış görünüyor: Sanal dünyada kişisel marka.

Dijital çağ, kişisel marka yönetimi kavramına yeni bir boyut getirdi. Günümüzde insanlar gerçek dünyadan daha sık olarak sanal dünyada birbirleriyle iletişim kurar hale geldi. Sadece kendileri hakkında değil, çalıştıkları şirketler, ürünleri hakkında da yorum yapabiliyor, müşterilerle iletişim kurabiliyorlar.

Dijital çağda kişisel marka yönetmenin ana kuralı, konuya bütünsel bir bakış açısı ile yaklaşmak gerekliliği: Online ve off-line kişisel marka yönetimi birbirinin ayrılmaz parçası ve ikisi arasındaki tutarlılık son derece önemli.

Kişisel marka açısından bakıldığında, güçlü bir online varlık geliştirmek, kişinin kendi başarısına ve şirketinin başarısına çok önemli katkılar yapabilecek bir unsur.

Bu program, katılımcıları sosyal medyada nasıl güçlü bir kişisel marka geliştirebilecekleri konusunda bilgilendirmeyi ve bunu kendi profesyonel başarıları ve şirketlerinin başarısı için nasıl kullanabileceklerini aktarmayı amaçlamaktadır.

Programın içeriği

Marka ve kişisel marka

İmajın ABC‘si

Dış dünyaya verdiğimiz imaj mesajları

Kimsiniz / neyi temsil ediyorsunuz?

Kişisel markanız & online kişisel markanız

Ana mesajınızı belirlemek

Sosyal medya ve sosya medya dinamikleri

Platformlar: Linkedin, Facebook, Twitter vs

Sosyal medyada başarılı bir profesyonel imaj çizmek

Tutarlılık: Online & off-line

İçerik oluşturmak: Nerede, ne hakkında, ne sıklıkla?

Sosyal medyada katılım ve interaktivite, gruplar

Sosyal medyada bir kurumu temsil etmek

Sosyal medyada networking

Sosyal medyada görgü ve etiket

Signature'den bir teklif istemek için