Magnet: Karizma ve Etki

Karizmatik olmayıöğrenebileceğinizisöylesek?

Bir salona girdiğinde başları döndürüp, kendisine baktıran, diğer insanlardan tanımlayamadığımız bir farkı olan, varlığını veya yokluğunu hemen hissettiğimiz insanlar vardır. “Çok karizmatik” buluruz  onları. Ve birçoğumuz karizma dediğimiz o sihirli özelliğin, doğuştan geldiğine inanırız.

Oysa ki karizma, öğrenilebilen ve geliştirilebilen bir varolma şeklidir. Karizmatik olmak, profesyonel hayatta, iş başvurularında, bir ekibi yönetirken veya insanlarla ilişkilerinizde inanılmaz kapılar açabilir. Daha etkin, daha etkileyici ve daha ilham verici bir yönetici veya bir çalışan olabilirsiniz.

Karizma belirli bileşenlerden oluşan bir olgu. Bu bileşenler doğru kullanıldığında karizmatik olmak, güçlü bir varlık sergilemek ve insanlar üzerinde güçlü bir etki yapmak mümkün.

Karizmatik davranışın temellerini kapsayan bu program, karizmanın sırlı kapılarını aralıyor ve profesyonel hayatta daha güçlü bir etki yapmak isteyen kişilere pratik çalışmalar ve öneriler sunarak onları kendilerini ve kişisel çekim güçlerini keşfedecekleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Programın içeriği

Magnet: Karizma ve etki neden önemli?

Karizma nedir?

Karizmatik davranış: Karizmanın bileşenleri

Magnet profilim

Bizi ne durduruyor?

Karizmatik Bilinç: Herşey beyinde başlar

İlk izlenimde güçlü etki yaratmak

Görselliğin önemi

Dinleme ve konuşmada karizma ve etki

Karizmatik beden dili

Karizmatik yöneticilik ve karizmatik liderlik

Karizmatik lider profilleri / Farklı yaklaşımlar

Zor durumlar ve karizma

Signature'den bir teklif istemek için