Yaklaşımımız

%100 şirketinize özel. Daima.

Signature’ın tüm eğitimleri, ihtiyaçlarınızdan yola çıkarak sadece sizin için tasarlanır. Gerçek anlamda “şirkete özel” tasarlanmış eğitimler, bizim eğitim yaklaşımımızın vazgeçilmez bir öğesidir.

Sadece iletişim eğitimleri.

Signature’ın misyonu iletişimi geliştirmek. Biz, insan iletişimi üzerine uzmanlaşmış ve sadece iletişim üzerine eğitimler yapan bir iş ortağıyız.

Şirketinizin başarısına katkı yapan eğitim programları.

Müşterilerimiz yaptığımız programların onların iş sonuçlarına ve çalışanlarının davranışlarına olan sonuçlarını net olarak gördüklerini söylüyorlar. Hizmetlerimiz sonrasında aldığımız en önemli geri bildirimlerden birisi bu. Signature eğitimleri iş başarınıza etki eden programlardır.

Global bir eğitim partneri

Signature’ın tüm eğitim ve fasilitasyon hizmetlerini Türkçe, İngilizce ve Fransızca olarak alabilirsiniz. Bu nedenle, gittikçe daha çok müşterimiz bizi diğer ülkelerdeki ofislerine de tavsiye ediyor. Signature’ın uluslararası deneyimi, iletişim alanındaki deneyimi ile birleştiğinde ortaya harika sonuçlar çıkıyor.

Uzun dönemli işbirlikleri.

Birlikte çalıştığımız müşterilerimizin tamamına yakını planladıkları diğer iletişim eğitimi programlarında yeniden bizi tercih ediyorlar. Kurduğumuz uzun dönemli işbirlikleri bize de büyük keyif veriyor.

Signature'den bir teklif istemek için