İŞİMİZ

Eğitimler

signature egitim ikinci versiyon

Signature’da hizmet verdiğimiz müşterilerimizin “parlamasına” destek olmak için çalışıyoruz.

Signature, insan iletişimi üzerine uzmanlaşmış bir eğitim şirketidir. Pratik, sonuca yönelik ve somut yaklaşımlarla çalışır: Onlar için eğitim tasarımı yaparken, çıkış noktamız daima müşterilerimizin ihtiyaçlarıdır. Bir kendimizi “eğitim tasarımcısı” olarak görüyoruz ve sizler için %100 müşteriye özel eğitimler tasarlıyoruz. Bizi farklı kılan bu.

İyi bir iletişim tarzı hayatınızı değiştirir. Signature’un eğitim hizmetleri iletişim tarzınızı daha güçlü kılmanız ve hayatınızda iletişiminizle fark yaratmanız için tasarlanır.

İletşim başlığı altında birçok farklı başlığımız var: Ekip iletişimi, kişisel marka & imaj, uluslararası iş kültüründe iletişim, kuşaklararası iletişim bunlardan bazıları.

Müşterilerimizin büyük çoğunluğu ile birçok defa farklı projelerde çalışmış ve onlar için gerçek bir eğitim ve gelişim ortağı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Eğitimlerdeki esnek yaklaşımımız ve dinamikliğimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun eğitim tasarımlarını yapmamıza ve onların ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap vermemize olanak sağlıyor.

Fasilitasyon

signature fasilitasyon ikinci versiyon

Sonuca ulaşmakta zorlandığınız toplantılarınız oldu mu?

Bir fasilitatör size etkin toplantıların kapısını açabilir!

Fasilitasyon, kelime anlamı olarak “kolaylaştırmak” anlamını taşımaktadır. Fasilitasyon, bir grup sürecini içerir ve tartışmaların doğru şekilde yönlendirilmesi, tüm katılımcıların en etkin şekilde katkı yapmaya teşvik edilmesi ve toplantının başarılı şekilde sonuçlanması için sözkonusu grup sürecinin en iyi şekilde yönetilmesini amaçlar. Bir fasilitasyon sürecinin tasarlanmasında, fikirlerin ifade edilmesi, çözümlere ulaşılması ve karar noktalarının sonuca kavuşturulmasına olanak sağlayacak bir çok faktörü göz önüne almak gerekir.

Bir fasilitatörün görevi, grup dinamiklerinin olumlu şekilde beslenebileceği ve grubun başarılı bir karar veya çözüm  sürecini sonuçlandırabileceği ortamı yaratmaktır. Fasilitatör, toplantıyı grubun hedeflerinin en iyi şekilde gerçekleştirmesi için planlar, rehberlik eder ve yönlendirir.

Signature’de uzmanlık alanlarımızdan birisi, stratejik önemi olan toplantılarınız için sunduğumuz fasilitasyon hizmetleridir. En etkin sonuçları almanız için, sizin için önemi taşıyan toplantılarınızı tasarlayabilir ve fasilite edebiliriz. Signature fasilitasyon hizmetleri aşağıdaki alanları kapsar:

  • Toplantı sürecinin planlanması ve tasarlanması, amaçlanan sonuca varılması için gereken araçların ve metodların belirlenmesi
  • Etkin katılım, karşılıklı saygı ve anlayış, dengeli katkı ve hemfikir olunan bir sonuç çıkması için toplantının fasilite edilmesi
  • Toplantı sonuç ve çıktılarının eksiksiz ve düzgün şekilde kaydedilmesi
IAF_Member_Logo1_RGB

Signature'den bir teklif istemek için